KYIV CLASSIC ORCHESTRA
...KYIV CLASSIC ORCHESTRA
   Коли музика лікує

   "Київ-Класик" завершив важливий, актуальний і вкрай необхідний сьогодні проєкт "Психологічне відновлення дітей, військових та мешканців деокупованих територій передмістя Києва засобами музикотерапії".

   В рамках ініціативи вдалось застосувати інтегративний підхід і поєднати музичне мистецтво з психологічною наукою.

   Використовуючи музичні засоби, ми намагались відновити ментальне здоров'я наших співгромадян - дітей, військових та мешканців деокупованих територій передмістя Києва. За декілька місяців була проведена велика кількість виступів-сеансів (понад 150), під час яких психологи-науковці детально вивчали і аналізували позитивний вплив музикотерапії на людей, які постраждали від російської агресії.

   Для артистів оркестру Київ-Класик було великою радістю спостерігати, як музика лікує душі. Серця музикантів переповнювали особливі почуття, коли військовий в знак подяки вручив Герману Макаренку свій шеврон, а дитина подарувала маестро свій малюнок по завершенню сеансу.

   Висловлюємо щиру вдячність усім, завдяки кому стала можлива реалізація даного проєкту! Особлива вдячність грантонадавачу - Українському культурному фонду, а також партнерам і психологам-науковцям, які повірили у нашу ідею і активно працювали над її реалізацією.