KYIV CLASSIC ORCHESTRA
...KYIV CLASSIC ORCHESTRA
Kyiv Classic Orchestra – більше п'ятнадцяти років захоплюючого творчого життя, яким музиканти щасливі ділитись зі своїми вірними шанувальниками і новими любителями музики.

Народжений в Києві в 2004 році, оркестр під керівництвом диригента Германа Макаренка вперше виступив у Великому залі Штаб-квартири ЮНЕСКО в Парижі. Ця подія визначила репертуар музичного колективу, який з легкістю долає кордони епох, жанрів і країн.

Класичні твори західноєвропейських композиторів, кращі зразки духовної музики, новаторські інтерпретації української класики, прем'єри сучасних авторів з різних країн світу... Це далеко не все, що можна почути у виконанні Kyiv Classic Orchestra.
Оркестр живе життям великого міста, що усвідомлює себе частиною світу. Тут широко святкують День Києва та зустрічають з музикою «Новий рік між двох дзвіниць» на Софіївській площі. Тут беруть участь в культурних подіях Арсеналу і збирають кошти на будівництво «Oхматдит» під час концерту на даху. Тут думають про майбутнє планети не тільки у Всесвітній день навколишнього середовища і відзначають День Організації Об'єднаних Націй.

Для кожного особливого дня Kyiv Classic Orchestra знаходить нову музику – завжди музику позитивних емоцій, що викликає як по нотах надію, інтерес, натхнення, радість, гордість, благоговіння, вдячність і любов.

Підкресліть життєво необхідне. Про це всі проекти Германа Макаренка.

  • «Концерт прем'єр»
    Призначає киянам зустріч для знайомства з культурою різних народів, автентична музика яких вперше звучить в Україні. Kyiv Classic Orchestra втілює живий інтерес до пізнання нового і відчуває гордість за свою країну.
  • «Освідчення в коханні»
    Це програма за участю артистів опери і балету, в якій чоловіки співають оду жінкам. Музиканти раді створити нове романтичне свято, в якому благоговіння безсумнівно переростає в любов.
  • «Новорічний Штраус-концерт»
    Щозими створює настрій снігових урочистостей в передчутті Віденських балів. Все це зігріває надіями на краще, і Kyiv Classic Orchestra наповнює святковий вечір чистим натхненням.
А після музиканти відправляються на гастролі до Італії, Франції, Бельгії, Норвегії, Чехії, Китаю, Єгипту та Ірану, щоб привезти до Києва ще більше позитивних емоцій, яскравих актуальних ідей і наповненої свіжими силами музики.