KYIV CLASSIC ORCHESTRA
...KYIV CLASSIC ORCHESTRA
   Оркестр "Київ-Класик" дав благодійний концерт у Сієтлі

   25 травня в Benaroya Hall відбувся благодійний концерт «Дитяча мрія – це мир». Всі зібрані кошти спрямовані на лікування і реабілітацію дітей лікарні «Охматдит», постраждалих від російської агресії.

   Концерт відбувся за підтримки американського фонду The Humanity Funds на чолі з Сілке та Крейгом Джонстоном.

   У концерті, всі квитки на який були продані (sold-out), взяв участь камерний склад оркестру "Київ-Класик" під орудою Артиста ЮНЕСКО в ім’я миру Германа Макаренка. До виступу доєднались також американські виконавці – Аллен Віццутті та Міка Куан ДіЛоренцо. Спеціально для заходу Аллен Віццуті написав зворушливий трек "Love & tears for Ukraine", який довів до сліз багатьох присутніх.

   В програмі прозвучали твори української музичної культури – від старовинного фольклору до мелодій композиторів-класиків і наших сучасників. Українська програма з захопленням була сприйнята американською публікою. Майже після кожного твору зал підіймався і аплодував стоячи, а музикантів тричі вітали вигуками «Слава Україні!»

   «Благодійний концерт «Дитяча мрія - це мир», який спрямований на допомогу дітям «Охматдиту», - це моя місія, як Артиста ЮНЕСКО в ім'я миру, - говорить Герман Макаренко. - Особливої ваги проєкту додає й те, що він відбувся в США - країні, яка в минулому році повернулась в родину ЮНЕСКО».

   Kyiv Classic Orchestra щиро дякує всім, завдяки кому реалізація цього важливого заходу стала можливою!

   Особлива подяка The Humanity Funds на чолі з Сілке та Крейгом Джонстоном!

   Також дякуємо офісу мера міста Сієтл, Національній комісії України у справах ЮНЕСКО, Benaroya Hall, виконавчому та художньому директору The Seattle Series, Мері Рансделл, Ukrainian Association of Washington State, Національній дитячій спеціалізованій лікарні «Охматдит».