KYIV CLASSIC ORCHESTRA
...KYIV CLASSIC ORCHESTRA
The Silk Road International League of Theatres (SRILT)

Листопад 2019
Виступ на щорічний конференції у Китаї

The Silk Road International League of Theatres була створена в 2016 році китайською корпорацією China Arts and Entertainment Group з ініціативи Міністерства культури КНР. До завдань об'єднання входить розвиток міжнародного співробітництва в галузі мистецтва і встановлення зв'язків з китайськими культурними центрами за кордоном.

Основні пріоритети Ліги театрів Шовкового шляху, згідно з декларацією: розвиток інформаційного співробітництва і взаємодії між членами організації, обмін найкращими зразками мистецтва і узгодження національних стратегій культурного розвитку.

На сьогоднішній день членами ліги стали десятки китайських театрів, понад сто установ, що представляють шістдесят країн і регіонів світу, а також авторитетні міжнародні організації та структури, такі як Об'єднання національних театрів Франції і лондонський культурний комплекс South Bank.

Kyiv Classic Orchestra є членом The Silk Road International League of Theatres з моменту заснування. Цього року колектив бере участь у щорічній конференції, що пройде в міському окрузі Цюаньчжоу провінції Фуцзянь і місті Гуанчжоу, відомому сучасним Оперним театром, побудованим за проектом архітектора Захи Хадід.