KYIV CLASSIC ORCHESTRA
...KYIV CLASSIC ORCHESTRA
ЮНЕСКО та ВООЗ високо оцінили прем'єру світового проєкту «Музична подяка лікарям»
ЮНЕСКО та ВООЗ високо оцінили прем'єру світового проєкту «Музична подяка лікарям»

Проєкт був підтриманий та висвітлений на офіційних ресурсах ЮНЕСКО: протягом усього періоду реалізації відбувалося регулярне інформування світової громадськості через соціальні мережі, а по завершенню – посилання на повну версію концерту було опубліковано на сайті ЮНЕСКО (що відбулось вперше в історії України!)

Але ЮНЕСКО стало не єдиною міжнародною організацією, яка відзначила творчі зусилля та культурно-мистецький продукт, створений в Україні.

Всесвітня Організація Охорони здоров'я також високо оцінила світову прем'єру глобального проєкту "Музична подяка лікарям "Заради життя". Це відмітив Генеральний директор ВООЗ – др. Тедрос Гебреїсус.

На своїй сторінці в твіттері він висловив вдячність Національній опері України, диригенту Герману Макаренку і всім тим, хто підтримав проєкт. Також др. Тедрос Гебреїсус опублікував посилання на повну версію концерту.

Неочікуваною новиною стало для нас розміщення інформації про проєкт на офіційному сайті ВООЗ. Адже це відбулось не лише вперше в історії України, а й стало екстраординарним випадком для ВООЗ, враховуючи специфіку діяльності цієї міжнародної організації.

Такий міжнародний резонанс свідчить не лише про високе визнання, але й реалізує головну ціль, яку ставив перед собою автор проєкту Герман Макаренко, - висловити глибоку вдячність та пошану медпрацівникам усього світу, які вже другий рік поспіль героїчно борються з COVID-19.

Для нас велика честь, що створений нами творчий продукт задля підтримки та солідарності лікарям світу став надбанням людства.