KYIV CLASSIC ORCHESTRA
...KYIV CLASSIC ORCHESTRA
Потоки ЗМІ

Музична кафедра ЮНЕСКО «Музика, освіта, наука – заради миру»

Національна комісія України у справах ЮНЕСКО висловлює почуття гордості та важливості бути частиною знакової події з нагоди відкриття першої в Україні музичної кафедри ЮНЕСКО «Музика, освіта, наука – заради миру» в Національній музичній академії України ім. П. І. Чайковського. Подія також приурочена до річниці відкриття культурного фронту в Україні з початку російської агресії та дня народження національного героя і символа українців у світі, Тараса Григоровича Шевченка.

Зі святковим настроєм на майдані Незалежності відбувся “Концерт Миру” оркестру «Київ-Класик», диригентом якого був керівник нової кафедри, народний артист України, артист ЮНЕСКО в ім’я миру Герман Макаренко.

Поважними учасниками прес-брифінгу, що став продовженням концерту, були запрошені проректор з навчальної роботи Національної музичної академії України ім. П. І. Чайковського Віктор Бондарчук, представниця ЮНЕСКО в Україні К'яра Децці Бардескі, очільник кафедри ЮНЕСКО «Музика, освіта, наука – заради миру» Герман Макаренко та Виконавчий Секретар Національної комісії України у справах ЮНЕСКО Артур Оганов. Почесним гостем заходу була Деніз Браун, координаторка системи ООН в Україні, чия присутність на святі підкреслює важливість глобальних зусиль та співпраці. Також свої вітання передавала Перша заступниця Міністра закордонних справ України, Голова Національної комісії України у справах ЮНЕСКО Еміне А.Джапарова, за підтримки та сприяння якої цей проєкт став можливим і успішним.

Створення кафедри ЮНЕСКО "Музика, освіта, наука - заради миру" в Національній музичній академії України ім. П.І.Чайковського є вагомим кроком до підтримки миру та розвитку освіти, науки, культури в Україні та у всьому світі.