KYIV CLASSIC ORCHESTRA
...KYIV CLASSIC ORCHESTRA
Потоки ЗМІ

Світова прем'єра проєкту "Музична подяка лікарям" під патронатом ЮНЕСКО та за підтримки ВООЗ

Виконавці представлять музику всіх континентів, декілька світових прем'єр українських та іноземних композиторів. У заході передбачається участь артистів ЮНЕСКО з різних країн, поєднання онлайн та офлайн форматів.

Автор проєкту Артист ЮНЕСКО в ім'я миру Герман Макаренко зазначив, що головна мета заходу – висловити вдячність лікарям усього світу за мужність та самовідданість, підкреслити солідарність у подоланні глобального виклику пандемії COVID-19. Створений у підсумку аудіовізуальний продукт буде розміщено на онлайн-платформі у вільному доступі, його побачать лікарі усього світу.

Заступник генерального директора ЮНЕСКО Едуард Фірмін Матоко наголосив, що створений аудіовізуальний контент в рамках проєкту стане частиною глобального руху «Resili Art», започаткованого ЮНЕСКО.

Довідка: Минулого року українські музиканти ініціювали глобальний проєкт «Мистецтво проти пандемії», який підтримано в ЮНЕСКО як прояв міжнародної солідарності. Автором ініціативи виступив маестро Герман Макаренко, до якого приєднались митці з Франції, Японії, Туреччини, Південної Кореї, Грузії та інших країн.