KYIV CLASSIC ORCHESTRA
...KYIV CLASSIC ORCHESTRA
     Віденський бал

     Квітень 2020
     Європейські традиції для української столиці

     «Ми об'єднуємо меценатів, міжнародних партнерів, художників, хореографів, музикантів, дизайнерів, впливових особистостей – створюємо постійний майданчик для спілкування. Кожен дебютант і гість може стати учасником міжнародного Клубу Віденського балу, що дозволить відкривати для себе нові яскраві спецпроекти і відвідувати віденські бали партнерів по всьому світу », – каже організатор Віденського балу і генеральний директор групи компаній Brandberg Марина Ігнатуша.

     У 2019 організатори Віденського балу відзначили 100-річчя української соборності. У музичній програмі звучали твори українських композиторів Костянтина Данькевича, Володимира Івасюка, Миколи Лисенка, сучасні аранжування хітів ХХІ століття і європейська бальна класика - мелодії Йоганна Штрауса, Вольфганга Моцарта, Франца Легара у виконанні Kyiv Classic Orchestra під керівництвом Германа Макаренка.

     Всі бали в світі – це благодійні проекти. Ексклюзивний організатор віденських балів в Україні підкреслює: кожне торжество є окремим проектом зі своєю тематикою і незмінною благодійної основою. За останні три роки організаторам елегантного свята вдалося провести сім подій і зібрати близько 2 млн. грн на програми реабілітації дітей з особливими потребами.

     У 2020 році маестро Герман Макаренко запрошує на Віденський бал любителів музики, яким близькі європейські традиції та ідеї благородних зборів.