KYIV CLASSIC ORCHESTRA
...KYIV CLASSIC ORCHESTRA
Герман Макаренко став експертом музичного шоу на телеканалі Україна
Герман Макаренко став експертом музичного шоу на телеканалі Україна

Герман Макаренко прийняв пропозицію приєднатися до експертного складу нового музичного шоу "Співають всі!".

Розважальний проєкт реалізований за британським форматом «All Together Now», який вперше вийшов на телеканалі BBC. За короткий час шоу отримало широку популярність серед глядачів майже двох десятків країн світу. Італія, Франція, Австралія, Нідерланди, Бразилія, Данія, Польща ... І нарешті - Україна! Наша країна стала вісімнадцятою, в якій буде виходити це музичне шоу.

Особливість проєкту в тому, що талановитих учасників будуть оцінювати відразу 100 експертів, які причетні до музичній сфері. Телеканал «Україна» зібрав на знімальному майданчику Наталю Могилевську, Ніну Матвієнко, Валерія Меладзе, Олега Винника, нашого маестро Германа Макаренка і багатьох інших.

Художній керівник і головний диригент Kyiv Classic Orchestra, артист ЮНЕСКО в ім'я миру Герман Макаренко обіцяє бути суворим, але справедливим, тому що для нього важливо знайти талановитих артистів, які стануть частиною української культури.

"Сцена - це те місце, яке вимагає особливих якостей, енергетики і, звичайно, професіоналізму. А ще треба вміти захопити публіку. Робити це так, щоб кожен слухач захоплювався артистом. Для чого ми ходимо на концерти? Щоб отримати естетичну насолоду, яскраву емоцію. І я чекаю цього від кожного виконавця! "- розповів Герман Макаренко.

Нагадаємо, згідно з правилами шоу "Співають всі!", Завдання учасника - виконати композицію на сцені так, щоб якомога більше членів журі встали і підспівували йому. Чим голосніше звучить хор "сотні", тим більше шансів у конкурсанта дійти до фіналу і поборотися за перемогу. У тому випадку, якщо вокалісти наберуть однакову кількість балів (розрахованих із загальної кількості зірок, які приєдналися до виступу), і журі не зможе визначити найсильнішого, останнє слово буде за зоряним капітаном "сотні" - народною артисткою України Наталкою Могилевською. Переможець проєкту отримає грошовий приз у розмірі півмільйона гривень.

Прем'єра грандіозного шоу "Співають всі!" відбудеться в суботу, 21 серпня, на телеканалі "Україна".