KYIV CLASSIC ORCHESTRA
...KYIV CLASSIC ORCHESTRA
Media streams

New Year's concert for children took place at the National Opera of Ukraine (ua)

У Національній опері України відбувся новорічний концерт для дітей учасників військових дій.

У Національній опері України відбувся новорічний Штраус-форум для 150 дітей учасників бойових дій на Донбасі.

Як розповіли організатори заходу, для дітей віком від трьох років прозвучали всесвітньовідомі мелодії родини Штраусів у виконанні симфонічного оркестру «Київ-Класик», виступали хор «Кредо» і балетні солісти опери.

 «Ідея новорічних інтерактивних вистав зародилась у Відні – це місто на зимові свята перетворюється на суцільний казковий дитячий майданчик, ми прагнемо розвивати такі проекти в Україні, намагаємось, передусім, подарувати перші чарівні нотки Різдва діткам, особливо тим, чиї родини постраждали від військових дій на сході України, прагнемо залучити їх до музичного свята», – прокоментував художній керівник оркестру «Київ-Класик», Артист ЮНЕСКО в ім’я миру, диригент Національної опери Герман Макаренко.

На закінчення концерту дітей запросили на сцену, до оркестру і дозволили пограти на музичних інструментах: найбільшою популярністю користувалися великі барабани, віолончель і контрабас.

Це вже другий щорічний Штраус-форум в Україні, який організовує диригент: після першого Штраус-форуму, який відбувся у Києві 24 грудня минулого року, було прийнято рішення зробити його щорічним.

Довідково.

Симфонічний оркестр «Київ-Класик» створено понад 15 років тому. Перші концерти колективу відбулись у Парижі – у відомому соборі Ла Мадлен та штаб-квартирі ЮНЕСКО. Відтоді оркестр гастролював багатьма містами Європи, США, Китаю тощо. Одним з постійних проектів колективу є щорічний «Штраус-концерт» у Національній опері України. Художній керівник оркестру Герман Макаренко став першим в Україні, хто удостоївся звання «Артист ЮНЕСКО в ім’я миру».

Source: газета "Хрещатик"